Sağlıklı Gülüşler

Ortodonti, çocuk diş hekimliği, cerrahi, estetik diş hekimliği, kanal tedavisi, protez dallarında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Estetik Diş Hekimliği

Gülüş tasarımı, diş eti şekillendirme, diş implantı, diş beyazlatma (bleaching), inlay/onlay restorasyonlar, kompozit bonding uygulamalarımız ile hastalarımızın daha konforlu ve tedavi süreçlerini daha hızlı geçirmelerini amaçlamaktayız.

Çocuk Diş Hekimliği

İlk diş hekimi muayenesi çocuk diş hekimi uzmanı tarafından ilk süt dişinin sürmesini takiben (genellikle 6 ay- 1 yaş arasında) yapılması önerilmektedir. Bu ilk muayenede amaç sizlere çocuğunuzun ağız sağlığı ile ilgili bilgiler vermek ve sonraki dönemde düzenli kontrollerle ağız ve diş sağlığını devam ettirmektir. İlk diş muayenesine gelmeden önce çocuğunuzun bir hazırlık sürecine ihtiyacı vardır. Bu süreçte en önemli rol ebeveyni olan sizlerdedir.

Ortodonti

Ortodontik tedaviler ile diş ve yüz bozukluklarının tedavi edilmesi amaçlanmaktadır. Ortodonti tedavileri ile çapraşıklık ve kapanış bozukluklukları olan hastalarımıza, çocuk yaştaki hastalarımızın çene gelişimlerine çözümler sunmaktayız.

Diş İmplantı

Diş implantı, herhangi bir sebeple kaybedilen daimi diş veya dişlerin köklerinin yerine yerleştirilen horizontal simetrik geometriye sahip titanyum vidalardır. Dental implantın üzerinde protezi taşıyan parçasına abutment denir. Yapılacak protez tipine göre (tek kron, köprü, hibrit protez, implant destekli overdenture) abutment tipi değişebilir.

UZMANLARIMIZ

Yıldız Özkan

Yıldız Özkan

Telefon : 02125416509

Kapat

Yıldız Özkan

Periodontoloji Uzmanı
Zafer Atasoy

Zafer Atasoy

Telefon : 02125416509

E-Mail : atasoydis@gmail.com

Kapat

Zafer Atasoy

Diş Hekimi

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Sultan Murat Mahallesi, 2. Şen Sokak, No:2 Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul

Haftaiçi Çalışma Saatleri

09:00 - 21:00

Haftasonu Çalışma Saatleri

09:00 - 19:00